iletisim_telefon

Laboratuar Tezgahları sistemlerimizin yapısı C-Tipi çelik konstrüksiyondan yapılmaktadır. Laboratuar Tezgahlarının yapısına göre A-tipi taşıyıcı konstrüksiyonda yapılabilir. Laboratuar Tezgahı üzerlerine konulan cihazları kesinlikle  tezgahın iskeleti taşımaktadır.  Alt dolapları yük taşıtılmaktadır. Bu şekilde tezgahların yapısında deforme olmadan uzun yıllar kullanılabilir. 40X60X2 mm kutu profilden imal edilmektedir. Laboratuar tezgahlarımız tamamen demonte sistemdir.. İleride tezgahların yerini değiştirmek istediğinizde kolaylıkla  sökülüp taşınılabilmektedir. Tezgah çelik konstrüksiyon Anti asit-epoxy toz boya ile boyandıktan sonra 200 derecede fırınlanmaktadır. Laboratuar kenar tezgahların arkasında 15 cm Orta tezglarda ise 30 cm tesisat boşluğu bulunmaktadır. Tezgahlara gelecek olan su giderleri,su girişleri,gaz tesisatları ve elektrik tesisatları bu boşluktan faydalanarak yapılabilmektedir. Tesisatlar tamamen tezgah arkasında kalarak dekoratif  paneller ile kapatılmaktadır. Tezgah alt dolapları müşteri isteğine göre Askılı sistem veya Hareketli sistem yapılmaktadır. Dolaplar 1. Kalite MDF-LAM malzemesinden imal edilmektedir veya Galvaniz Çelik yapılıp üzerine Anti Asit Epoxy toz boya atılarak 200 derecede fırınlanmaktadır. Laboratuar Tezgahları kullanıcıya sağladı diğer kolaylık ise dolapların ve arka panellerin rahatlıkla sökülebilir ve acil durumlarda tesisat alanlarına müdahale edilebilmesini sağlamaktadır.  Laboratuar tezgahı istenilen ölçülerde ve proje göre tasarlanabilmektedir.

Konstrüksiyon yapının direkt olarak yer ile temasını kesmek için vidalı sert PVC malzemesinden oluşan ayaklar kullanılmaktadır.Tezgahların gönye ayarları yapılabilmektedir.

Oturularak çalışılan tezgahların yüksekliği 750 mm, ayakta çalışılan tezgah yüksekliği 900 mm

Tezgah altlarında dolap olmayan bölümlerinde genelde oturarak çalışılan bölümlerin arkaları tezgahın görüntülerini bozmadan dekoratif olarak kapatılmaktadır.Aynı sistem tezgah sağ ve soldaki boşluklar için uygulanmaktadır.

Tezgahta asma dolap değil mobil alt dolap kullanılacak ise tezgahın arkası tamamen metal panel ile kapatılmaktadır.

TEZGAH ALT DOLAPLARI

Tezgah alt dolap sistemleri kullanıcılar için önemli kriter oluşturmaktadır. Alt dolaplar ister metal ister ahşap olsun cnc makineler ile imalatını yapmaktayız.Ahşap dolaplarda menteşe,minifix,raf delikleri ve kulp delikleri dahil cnc makine ortamlarında işlemler yapılmaktadır. Bu sayede uzun yıllarca dolaplar ve tezgahın konstrüksiyon yapısı ile beraber deforme olmamaktadır.Laboratuarınızı dizayn ederken dolaplar nasıl kullanıma uygun olacak ise on göre tasarlanmaktadır.Askılı dolap sistemlerinde tezgahın altına asıldıktan sonra dolap ile yer arasında 190 mm boşluk olmaktadır. Bu sayede tezgahın altı kolayca temizlenebilmektedir. Mobil alt dolaplarımız ise tezgahın altında hareket edebilir. Askı tipi dolaplar ise  aynı ölçülerdedir. Sadece dolapların altına 4 adet tekerlek bulunmaktadır. Bunların ikisi frenli  diğer ikisi frensizdir.

Ahşap dolaplarda 1.Kalite MDF-LAM malzeme kullanılmaktadır.Kapakların kenarlarına 2 mm PVC masif yapılmaktadır. Dolap ve çekmecelerde kullanılan aksesuarlar sektöründe lider olan markalar tercih edilmektedir.

Metal dolaplarımız ise 1. Sınıf Galvaniz Çelik’ten imal edilmektedir ve üzerine anti asit epoxy toz boya atılarak 200 derece fırınlanmaktadır.